Grupaj Servis

Sizleri özellikle Türkî Cumhuriyetler, Avrupa, Balkanlar, Rusya ve Arap Körfezi için parsiyel servis taleplerinizi yılların tecrübesi ile en iyi şekilde karşılayacak hizmetlerimizi denemeye davet ediyoruz.AVRUPA PARSİYEL SERVİSİ

Başta Almanya, Birleşik Krallık, İtalya, Fransa, Hollanda, Belçika gibi Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı ülkeler olmak üzere bütün Avrupa ülkelerine haftalık düzenli parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
BALKANLAR PARSİYEL SERVİSİ

Başta Yunanistan, Bulgaristan, Romanya,Makedonya ve Arnavutluk olmak üzere bütün Balkan ülkelerine haftalık düzenli parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
Kazakistan Parsiyel Servisi

Aktau, Atyrau, NurSultan(Astana), Karaganda, Pavlodar, Aktobe, Kızılorda, Kostanay, Taraz, Turkistan, Chimkent, Almaty bölgelerine Türkiye ve diğer ülkelerden transit Kazakistan Parsiyelservisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.Irak Parsiyel Servisi

Erbil, Kerkük, Süleymaniye, Bağdat, Musul ve Tüm Kuzey ve Güney Irak bölgelerine, Türkiye vediğer ülkelerden transit Irak Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
Gürcistan Parsiyel Servisi

Batum, Poti, Tiflis ve Gürcistan’ın diğer bölgelerine Türkiye ve diğer ülkelerden transit Gürcistan Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
Azerbaycan Parsiyel Servisi

Bakü ve Azerbaycan’ın diğer bölgelerine Türkiye ve diğer ülkelerden transit Azerbaycan Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
Özbekistan Parsiyel Servisi

Tashkent, Semerkand, Buhara, Zarafsan, Nukus ve Özbekistan’ın diğer bölgelerine Türkiye ve diğer ülkelerden transit Özbekistan Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ilesizde hemen kullanın.
Türkmenistan Parsiyel Servisi

Turkmenbashi, Mary, Turkmenabat, Ashgabad, Balkanabat ve Türkmenistan’ın diğer bölgelerine Türkiye ve diğer ülkelerden transit Türkmenistan Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ilesizde hemen kullanın.
KIRGIZİSTAN PARSİYEL SERVİSİ

Bishkek, Osh’a Türkiye ve diğer ülkelerden transit Kırgızistan Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
RUSYA PARSİYEL SERVİSİ

Moskova, Krasnodar, St. Petersburg ve Rusya’nın diğer bölgelerine Türkiye ve diğer ülkelerden transit Rusya Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
UKRAYNA PARSİYEL SERVİSİ

Kiev, Odessa ve Ukrayna’nın diğer bölgelerine Türkiye ve diğer ülkelerden transit Ukrayna Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
BELARUS PARSİYEL SERVİSİ

Minsk, Gomel ve Belarus’un diğer bölgelerine Türkiye ve diğer ülkelerden transit Belarus Parsiyel servisimizi uygun fiyatlar ile sizde hemen kullanın.
FAS PARSİYEL SERVİSİ

Fas – Casablanca ve Tanger limanlarına denizyolu parsiyel servisi sunuyoruz.Talos Denizcilik Taş. Tant. Org. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi İbrahimağa Zaviyesi Sokak Murtazaoğlu İş Merkezi No:10/5 
34718 Kadıköy – İstanbul / Türkiye
Tel: +90 216 449 34 05
talos@talos.com.tr