Demiryolu Taşımacılığı

Talos Lojistik olarak, ihtiyaç ve taleplerinize uygun olarak demiryolu konteyner, vagon ve demiryolu proje taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.  Hızlı Navlun Teklifi Al

  Adınız & Soyadınız*

  Telefon Numaranız*

  Kişisel Verileriniz KVKK Aydınlatma Metni Kapsamında İşlenmektedir.*

  Demiryolu Taşımacılığı; maliyet, konjonktür, mevsim şartlarından etkilenmemesi ve çevre dostu olması gibi avantajları nedeniyle tercih edilen taşıma modlarından biridir.

  Talos Lojistik olarak, ihtiyaç ve taleplerinize uygun olarak demiryolu konteyner, vagon ve demiryolu proje taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

  Demiryolu Taşımalarımızda konusunda uzman personelimiz ve geniş acenta ağımız ile aldığımız yükleri olumsuz hava koşulları ya da mevsimsel değişikliklerden etkilenmeden nihai varış yerlerine ulaştırıyoruz.

  Talos Lojistik, tecrübesi ve geniş acente ağı sayesinde, siz partnerlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, denizyolu, karayolu, demiryolu ve havayolu taşımalarını kombine ederek en uygun ve güvenli şekilde yüklemelerinizi organize eder.

  Butik hizmet anlayışı sayesinde zorlu coğrafi koşulların bulunduğu destinasyonlar için alternatif çözümler üretir.

  Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda KTT, Cover, AVP vb. vagon tiplerini ve demiryolu konteynerları temin ederek, gönderinizin nihai varış yerlerine sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlarız.


  Hemen teklif alın ve Talos ile tanışın.


  Talos Denizcilik Taş. Tant. Org. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
  Koşuyolu Mahallesi İbrahimağa Zaviyesi Sokak Murtazaoğlu İş Merkezi No:10/5 
  34718 Kadıköy – İstanbul / Turkey
  Tel: +90 216 449 34 05
  talos@talos.com.tr