Proje Taşıması

Talos Lojistik, uzman kadrosu ile özellikle Rusya, Ukrayna, CIS ülkeleri, Orta Doğu ve Afrika şantiyelerinize en efektif nakliye çözümlerini sunar.  Hızlı Navlun Teklifi Al

  Adınız & Soyadınız*

  Telefon Numaranız*

  Kişisel Verileriniz KVKK Aydınlatma Metni Kapsamında İşlenmektedir.*

  Talos Lojistik, uzman kadrosu ile özellikle Rusya, Ukrayna, CIS ülkeleri, Orta Doğu ve Afrika şantiyelerinize en efektif nakliye çözümlerini sunar. Ağır parça ve küçük hacimli yüklerinizin zamanında ve hasarsız olarak ulaştırılmasının öneminin farkında olan Talos Lojistik, sadece Türkiye çıkışlı yüklerinizde değil, tüm dünya ülkelerinden şantiyenize yapacağınız taşımalarınız ve transit taşımalarınızda da sizlere en uygun nakliye çözümlerini üretir.

  Talos Lojistik; tüm dünyada aynı isimle hizmet veren zincir lojistik firmalarının aksine bağımsız organizasyon yapısı sayesinde her bölgede, yük cinsi ve taşıma yapısına göre birden çok acente ile ilişki içerisindedir. Yük cinsi, volümü ve taşıma şekline göre en uygun taşıma araç /acente ya da temsilcisini seçer ve yükünüzü en uygun süre ve en az maliyet ile şantiyenize ulaştırır.


  Hemen teklif alın ve Talos ile tanışın.


  Talos Denizcilik Taş. Tant. Org. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
  Koşuyolu Mahallesi İbrahimağa Zaviyesi Sokak Murtazaoğlu İş Merkezi No:10/5 
  34718 Kadıköy – İstanbul / Turkey
  Tel: +90 216 449 34 05
  talos@talos.com.tr