HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Navlun Teklifi Almak için TıklayınızHavayolu taşımacılığı, ürünün istenilen noktaya daha hızlı ulaşması için tercih edilen bir taşıma modelidir.

Talos Lojistik olarak, dünya çapında geniş acente ağımız ve yıllar içinde kazandığımız tecrübemiz ile Havayolu Taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Taşınacak kargonun ağırlığı, boyutu ve içeriği doğrultusunda, en doğru ve en hızlı servisi sağlamak, ürünlerinizi zamanında, güvenle ve eksiksiz bir şekilde yerine ulaştırmak öncelikli görevimizdir.

Hava alanından hava alanına, hava alanından iç destinasyonlara, kapı teslim servisler vermekteyiz. Talepleriniz doğrultusunda alternatifleri belirleyerek, en uygun navlun seçenekleri ve alanında uzman kadromuz ile güvenilir, hızlı ve çözüm odaklı servis sunmaktayız.

Navlun Teklifi Almak için Formu Doldurabilirsiniz.

Talos Lojistik sektöre getirdiği butik hizmet anlayışı ile Havayolu Taşımacılığında ihtiyacınız olan hızlı, güvenli ve şeffaf bilgi akışıyla operasyonel süreci sorunsuz yürütmektedir.

Tedarik zincirinizin olmazsa olmazı doğru ürün, doğru yer, doğru zaman ilkesi ile hareket ederek değer zincirinize destek olmak öncelikli hedefimizdir.

Proje ya da özel taşıma koşulları gerektiren (Yanıcı,Isı kontrollü vb.) diğer yükleriniz için taleplerinize uygun çözümler üretiriz. Talepleriniz doğrultusunda güzergâh, yük ve zaman çizelgesi incelenerek en uygun hava aracının sağlanması, yükleme için gerekli özel donanımların tedarik edilmesi, ambalajlama gereksinimlerinin belirlenmesi gibi hizmetler ile kargonuzun nihai varış yerine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Havayolu Taşımacılığı servisi ile entegre bir şekilde depolama ve sigortalama hizmetleri sağlamaktayız.

Talos Lojistik, ayrıcalıklı servisleri ile transit ve kombine taşımacılık taleplerinize de hizmet vermektedir.

Navlun Teklifi Almak için Formu Doldurabilirsiniz.

Talos Lojistik

Diğer hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

© 2020 Talos Denizcilik Taş. Tant. Org. Ltd. Şti.