Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Konteyner Taşımacılığında, ihtiyacınıza göre standart veya özel ekipmanlarla limandan limana, kapıdan kapıya, kapıdan limana taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz.  Hızlı Navlun Teklifi Al

  Adınız & Soyadınız*

  Telefon Numaranız*

  Kişisel Verileriniz KVKK Aydınlatma Metni Kapsamında İşlenmektedir.*

  Your browser does not support JavaScript!. Please enable javascript in your browser in order to get form work properly.

  Talos Lojistik, müşterilerine butik hizmet anlayışı ile hızlı ve zamanında çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Servis ayrıcalıklarımız arasında rekabetçi navlunlar, hızlı geri dönüş ve şeffaf bilgi akışı bulunmaktadır.

  Denizyolu Konteyner Taşımacılığında, ihtiyacınıza göre standart veya özel ekipmanlarla limandan limana, kapıdan kapıya, kapıdan limana taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

  Geniş acente ağımız sayesinde dünyanın birçok limanına hizmet vermekle kalmayıp yükünüzün çıkışından varışına kadar süreci yakından takip ederek sizlerle paylaşmaktayız.

  PARSİYEL DENİZYOLU KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

  Parsiyel Denizyolu Konteyner Taşımacılığı servisimiz, geniş acente ağımız sayesinde direkt veya aktarmalı olarak hizmet vermektedir.

  Talos Lojistik, kargonuzun hacim ve ağırlığına göre en uygun fiyatlandırmayı yaparak, yüklerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde nihai varış noktasına ulaştırır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak; kapıdan kapıya, limandan limana servislerimiz mevcut olup, Butik hizmet anlayışımızla sevkiyatlarınızın en güvenli şekilde ve şeffaf bilgi akışıyla nihai varış yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

  KOMPLE DENİZYOLU KONTEYNER TAŞIMACILIĞI

  Komple Denizyolu Konteyner Taşımacılığında güncel tüm destinasyonlara haftalık düzenli çıkışlarımız mevcuttur. Komple Denizyolu Konteyner Taşımalarında ihtiyacınız dâhilinde Open top, Reefer konteyner, High Cube, Flat Rack, HQ Reefer, 45’HQ konteynergibi özel konteyner tiplerini sorunsuz bir şekilde karşılayabilmekteyiz. Dünyanın önde gelen gemi hatları ve uzman operasyon ekibimiz sayesinde gönderilerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde nihai varış yerlerine ulaştırmaktayız.

  Yalnızca Denizyolu Konteyner Taşımacılığında değil, ihtiyaç duyduğunuz Gemi + Tren, Gemi + Kamyon gibi intermodal ve kombine taşımalarınız için de hizmet vermekteyiz. Talos Lojistik olarak, her türlü taşıma kombinasyonlarını uzman ekibimizle planlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun servis ve taşıma alternatiflerini sunmaktayız.


  Hemen teklif alın ve Talos ile tanışın.


  Talos Denizcilik ve Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi
  Koşuyolu Mahallesi İbrahimağa Zaviyesi Sokak Murtazaoğlu İş Merkezi No:10/5 
  34718 Kadıköy – İstanbul / Türkiye
  Tel: +90 216 449 34 05
  talos@talos.com.tr