Karayolu Taşımacılığı

Talos Lojistik; geniş acente ağı, operasyonel uzmanlığı ve butik hizmet anlayışı sayesinde çözüm odaklı Karayolu Taşımacılığı hizmeti vermektedir.  Hızlı Navlun Teklifi Al

  Adınız & Soyadınız*

  Telefon Numaranız*

  Kişisel Verileriniz KVKK Aydınlatma Metni Kapsamında İşlenmektedir.*

  Talos Lojistik; geniş acente ağı, operasyonel uzmanlığı ve butik hizmet anlayışı sayesinde çözüm odaklı Karayolu Taşımacılığı hizmeti vermektedir.

  Komple Karayolu Taşımacılığı

  Talos Lojistik, lokasyon tercihinize ve yükünüze göre araç tipi seçenekleri sunarak gönderilerinizde “standart çözümler” yerine “talebinize özel çözümler” üretir.

  Taşımalarınıza mega araç, kamyon römork, frigo araç ve benzeri alternatifler sunmaktadır.

  Türkiye’den Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlere, Avrupa’dan Türki Cumhuriyetlere transit taşıma, Avrupa’dan Türkiye’ye, Rusya’dan Türkiye ve Türki Cumhuriyetlere transit taşıma;Türki Cumhuriyetler’den Türkiye, Rusya ve Avrupa’ya transit taşıma opsiyonları sunmaktadır.Zamanında ve güvenilir hizmet prensibi butik operasyon anlayışıyla birleştiğinde TALOS kalitesine ulaşmış olursunuz.

  Parsiyel Karayolu Taşımacılığı

  Haftalık çıkışlarımız ile değişen ihtiyaçlarınıza zamanında cevap vermek önceliğimizdir.

  Uzman kadromuz tarafından büyük bir özenle gerçekleştirilen yükleme operasyonları ve taşıma süreçlerinde artık yükünüzün akıbetini düşünmeyeceksiniz.

  Sizleri özellikle Türkî Cumhuriyetler, Avrupa, Balkanlar, Rusya ve Arap Körfezi için yılların tecrübesi ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak hizmetlerimizi denemeye davet ediyoruz.  Talos Denizcilik Taş. Tant. Org. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
  Koşuyolu Mahallesi İbrahimağa Zaviyesi Sokak Murtazaoğlu İş Merkezi No:10/5 
  34718 Kadıköy – İstanbul / Turkey
  Tel: +90 216 449 34 05
  talos@talos.com.tr