DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Navlun Teklifi Almak için Tıklayınız


Talos Lojistik, müşterilerine butik hizmet anlayışı ile hızlı ve zamanında çözümler üretmeyi ilke edinmiştir. Servis ayrıcalıklarımız arasında rekabetçi navlunlar, hızlı geri dönüş ve şeffaf bilgi akışı bulunmaktadır.

Denizyolu Konteyner Taşımacılığında, ihtiyacınıza göre standart veya özel ekipmanlarla limandan limana, kapıdan kapıya, kapıdan limana taşımalarınızı gerçekleştirmekteyiz.

Geniş acente ağımız sayesinde dünyanın birçok limanına hizmet vermekle kalmayıp yükünüzün çıkışından varışına kadar süreci yakından takip ederek sizlerle paylaşmaktayız.

Navlun Teklifi Almak için Formu Doldurabilirsiniz.

Komple Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

Komple Denizyolu Konteyner Taşımacılığında güncel tüm destinasyonlara haftalık düzenli çıkışlarımız mevcuttur. Komple Denizyolu Konteyner Taşımalarında ihtiyacınız dâhilinde Open top, Reefer konteyner, High Cube, Flat Rack, HQ Reefer, 45’HQ konteyner gibi özel konteyner tiplerini sorunsuz bir şekilde karşılayabilmekteyiz. Dünyanın önde gelen gemi hatları ve uzman operasyon ekibimiz sayesinde gönderilerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde nihai varış yerlerine ulaştırmaktayız.

Yalnızca Denizyolu Konteyner Taşımacılığında değil, ihtiyaç duyduğunuz Gemi + Tren, Gemi + Kamyon gibi intermodal ve kombine taşımalarınız için de hizmet vermekteyiz. Talos Lojistik olarak, her türlü taşıma kombinasyonlarını uzman ekibimizle planlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun servis ve taşıma alternatiflerini sunmaktayız.

Parsiyel Denizyolu Konteyner Taşımacılığı

Parsiyel Denizyolu Konteyner Taşımacılığı servisimiz, geniş acente ağımız sayesinde direkt veya aktarmalı olarak hizmet vermektedir.

Talos Lojistik, kargonuzun hacim ve ağırlığına göre en uygun fiyatlandırmayı yaparak,  yüklerinizi güvenli ve sorunsuz bir şekilde nihai varış noktasına ulaştırır. İhtiyaçlarınıza uygun olarak; kapıdan kapıya, limandan limana servislerimiz mevcut olup, Butik hizmet anlayışımızla sevkiyatlarınızın en güvenli şekilde ve şeffaf bilgi akışıyla nihai varış yerine ulaşmasını sağlıyoruz.

Navlun Teklifi Almak için Formu Doldurabilirsiniz.

Entegre Lojistik Hizmetlerimiz sayesinde yükünüz varış yerine daha hızlı ulaşır.

Intermodal Taşımacılık Multimodal Taşımacılık servislerimizle yükünüze ve destinasyonuna uygun hizmet sunuyoruz.

Diğer hizmetlerimizi incelemek için tıklayınız.

© 2020 Talos Denizcilik Taş. Tant. Org. Ltd. Şti.