HAKKIMIZDA

Talos,

Tüm modlardaki taşıma organizasyonlarınızda, sektöre getirdiği “Butik Forwarder” zihniyeti ile yükünüzün hacminden bağımsız olarak size en uygun çözümleri üretir.

Yükünüzün hacmi veya bedeli ne olursa olsun aynı ciddiyet ve özenle taşınması bizim için ön plandadır.

Bu ciddiyet ve özen, fiyatlandırma aşamasından yükünüzün teslimatına kadar tereddütsüz devam eder.TALOS taşıma sürecinin her aşamasında düzenli bilgi akışı ve olası problemlerde sunacağı alternatif çözüm önerileriyle taraf ve sorumludur.

Kazakistan Parsiyel, Özbekistan Parsiyel, Azerbaycan Parsiyel, Gürcistan Parsiyel ve diğer Türkî Cumhuriyetler Parsiyel servisleri ile sektörde fark yaratan TALOS yine Türkî Cumhuriyetlere Karayolu, Denizyolu, Demiryolu ve Havayolu servisleri ile gönderi ihtiyaçlarınıza alternatifler sunar.


OPERASYON ANLAYIŞIMIZ

TALOS’un sektöre getirmiş olduğu “Butik Forwarder” anlayışını, sizin için bir lojistik departmanı gibi çalışan operasyon departmanımızın verdiği servis ile kanıtlayabiliriz.

Günlük “Tracing” raporları, 7/24 taşımanız ile ilgili bilgi alma, güler yüzlü, samimi ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile yük değil güven taşırız.ISO 9001 - TALOS

© 2020 Talos Denizcilik Taş. Tant. Org. Ltd. Şti.